نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم پیروز است!

کد خبر: 12700    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۵۳:۳۴    بازدید: 0

نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم پیروز است!

نصرا... عبداللهی :
نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم پیروز است!
آرمان: تیم استقلال در هفته بیست وهشتم لیگ برتر در یک دیدار حساس در تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود و در صورت کسب پیروزی در این دیدار جایگاهش در مکان دوم جدول تثبیت می‌شود. نصرا... عبدالهی سرپرست آبی‌های پایتخت در این خصوص صحبت کرد.
 نظر شما در مورد دیدار تراکتورسازی – استقلال چیست؟
بازی مشکلی برای هر دو تیم است و شاید تیم برنده این بازی نایب قهرمان لیگ شود. هر دو تیم تلاش خودشان را می‌کنند تا پیروز از زمین خارج شوند و به همین علت نمی‌توان پیش بینی کرد که کدام تیم پیروز این میدان است.
 تماشاگران تبریزی همیشه تیم‌های خود را حمایت کرده‌اند اما در هفته‌های گذشته شاهد حاشیه‌هایی بوده ایم!
سه هفته قبل در تبریز مهمان گسترش فولاد بودیم و در آن بازی تماشاگران تبریزی به تیم ما فحاشی کردند و کمیته انضباطی ما را بیشتر از تیم میزبان جریمه کرد. در هفته  قبل هم شاهد بودیم که برای پرسپولیس چه اتفاقاتی در تبریز افتاد.
 استقلال برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارد؟ با بازیکنی مذاکره شده است؟!
ما در حال حاضر ۲۴ بازیکن را در اختیار داریم و با اضافه شدن چشمی و جپارف لیست ما کامل می‌شود. در این فصل هم اکثر بازیکنان جوان ما به میدان رفتند و عملکرد خوبی هم داشتند. باشگاه هنوز هیچ بحثی در مورد نقل و انتقالات فصل بعد نداشت صحبت‌هایی که در این مورد می‌شود شایعه است. اما من فکر می‌کنم استقلال برای فصل بعد بیشتر از ۲ بازیکن جذب نکند و باید سعی کند بازیکنان فعلی را حفظ کند. ما با هیچ بازیکنی برای تمدید قرارداد مذاکره نکردیم و تا زمانی که بازیکنان طلب خودشان را دریافت نکنند پای میز مذاکره نمی‌نشینند. بازیکن اول باید با باشگاه تسویه بکند و بعد از آن در مورد تمدید قراردادش صحبت کند.

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت