در بودجه ۴۰ پیشنهاد علیه تامین اجتماعی را داشتیم که تمام تلاش خود را برای رفع آن‌ها انجام دادیم

کد خبر: 12726    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۰:۳۱    بازدید: 0

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی: تاج‌الدین با اشاره به اقدامات این سازمان در سال گذشته گفت: ۳ گام اساسی در سازمان تامین اجتماعی برداشته شد. گام اول و مهمترین گام برنامه ششم توسعه بود. می‌خواستند صندوق ورشکسته‌ای را به تامین اجتماعی تحویل بدهند که این امر محقق نشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو، تاج‌الدین، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با حضور در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی کشور یکی از فصول درخشان دولت یازدهم است. سازمانی که محل دعوای قوای کشور بود، امروز عملکردی درخشان داشته است. این سازمان بزرگترین تولیدکننده امنیت اجتماعی در کشور است. 

 

تاج‌الدین با اشاره به اقدامات این سازمان در سال گذشته گفت: ۳ گام اساسی در سازمان تامین اجتماعی برداشته شد. گام اول و مهمترین گام برنامه ششم توسعه بود. می‌خواستند صندوق ورشکسته‌ای را به تامین اجتماعی تحویل بدهند که این امر محقق نشد. 

 

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در مورد زحمات این سازمان در حوزه تقنینی گفت: با حضور در کمیسیون‌های مختلف مجل برای رفع مشکلات برنامه ششم توسعه، مثل پایداری استقلال صندوق‌های تامین اجتماعی و مکلف کردن دولت برای پرداخت بدهی‌های تامین اجتماعی، حفظ یکپارچگی بیمه در این سازمان و در نهایت جلوگیری از تفکیک و جدایی بخش درمان از تامین اجتماعی رفع شد. همچنین ما در بودجه ۴۰ پیشنهاد علیه تامین اجتماعی را داشتیم که تمام تلاش خود را برای رفع آن‌ها انجام دادیم و موفق شدیم از آسیب رسیدن به سازمان تامین اجتماعی جلوگیری کنیم.

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۹۶۱۵

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت