۶۶ مقاله برای سخنرانی در کنگره ارتقاء کیفیت آزمایشگاهی انتخاب شده است

کد خبر: 12731    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۱:۰۲    بازدید: 0

دبیر علمی کنگره بین‌المللی ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی:

دبیر علمی کنگره بین‌المللی ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی:

دبیر علمی کنگره بین‌المللی ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی: دبیر علمی دهمین کنگره بین المللی ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی پزشکی ایران با اشاره به مقالات جمع‌آوری شده برای این کنگره گفت: ۶۶ مقاله برای سخنرانی در کنگره انتخاب شده و ۱۹۴ مقاله نیز به طول پوستر ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو رضا محمدی دبیر علمی دهمین کنگره بین المللی ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی پزشکی ایران صبح امروز در جمع هزاران نفر از دست اندرکاران این حرفه در سالن همایش های برج میلاد با اشاره به مقالات جمع آوری مقاله برای کنگره گفت: ۶۶ مقاله برای سخنرانی در کنگره انتخاب شده و افزون بر این ۱۹۴ مقاله نیز در قالب پوستر در ۴ روز کنگره ارائه خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در کنگره آزمایشگاهی ایران ۲۲ محور تحت بررسی قرار خواهند گرفت گفت: در این موضوع ۱۴۱ نفر به سخنرانی خواهند پرداخت که ۱۲۷ مورد آن ایرانی و ۱۴ سخنرانی نیز افراد خارجی صورت خواهد گرفت.

 

محمدی برگزاری ۴۰ کارگاه طی این چهار روز را از دیگر برنامه های کنگره اعلام کرد و گفت: در این کارگاه ها ۴۰ سخنرانی ایرانی و ۱۲ سخنران خارجی به بیان دیدگاه های خود خواهند پرداخت.

 

همچنین در این مراسم دکتر بوترابی رئیس انجمن آزمایشگاهی کشور طی بیاناتی با اعلام اینکه آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور در چند سال گذشته دچار چالش های فراوانی از جمله تعرفه معوقات بیمه و غیره شده است به اقدامات صورت گرفته برای بهبود این چالش ها اشاره کرد و در عین حال گفت وضعیت آزمایشگاه های کشور آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفتند.

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۹۶۰۹