دولت تعهدات زیادی به تامین اجتماعی دارد که ملزم به پرداخت شده است

کد خبر: 12732    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۱:۰۵    بازدید: 0

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی:

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی:

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی: افخمی در مورد فعالیت های اقتصادی تامین اجتماعی گفت: کمیته ساماندهی کارگاه‌های کم بازده از سال گذشته شروع به کار کرده است که تعیین تکلیف این واحدها بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، افخمی، معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی با حضور در همایش مدیران سازمان تامین اجتماعی گفت: ما وظیفه خود می‌دانیم در سالی که به نام تولید و اشتغال مزین است در کنار مدیران باشیم تا اشتغالی پایدار و رو به تولید را برای جامعه بوجود آوریم. ما باید به صاحبان مشاغل برای ایجاد توانایی در فضای رقابتی بازار کمک ‌کنیم. در همین راستا بخشنامه‌ای خطاب به موسسه حسابرسی صادر شد و با صدور این بخشنامه فعالیت کارگاه‌ها شفاف‌تر خواهد شد. این گام نخست بود که در سال گذشته برداشته شد. دولت تعهدات زیادی نسبت به تامین اجتماعی دارد که ملزم به پرداخت آنها شده است. 

 

افخمی در مورد فعالیت های اقتصادی تامین اجتماعی گفت: کمیته ساماندهی کارگاه‌های کم بازده از سال گذشته شروع به کار کرده است که تعیین تکلیف این واحدها بسیار ضروری به نظر می‌رسد. تامین اجتماعی باید از بنگاه‌داری خارج و به سمت سهامداری حرکت کند. طی مطالعاتی که صورت گرفته است این امر منفعت بیشتری برای تامین اجتماعی دارد. البته در نظر داریم که با حفظ کیفیت، صرفه‌جویی در بخش‌های مختلف را آغاز نماییم. در این زمینه به راهکارهای نوین برای کاهش هزینه‌ها احتیاج داریم. 

 

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۹۶۰۸