با الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه در امر درمان ۲هزارمیلیارد تومان سالانه صرفه جویی خواهد شد

کد خبر: 12733    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۱:۰۶    بازدید: 0

قائم مقام وزیرکار:

قائم مقام وزیرکار:

قائم مقام وزیرکار: قائم مقام وزیرکار در نهایت راجع به استفاده از تکنولوژی در سازمان تامین اجتماعی اظهارداشت: تکنولوژی های آی سی تی باید در این سازمان مورد توجه قرار بگیرد. تامین اجتماعی از میانگین سازمان های مشابه خود بالاتر است، اما این کافی نیست. با الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه در امر درمان ۲هزارمیلیارد تومان سالانه صرفه جویی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دکتر فیروزآبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در هکایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی گفت: هیچ چیزی در جامعه بالاتر از احساس امنیت و امنیت اجتماعی نیست. سازمان تامین اجتماعی از این بعد که امنیت اجتماعی را تامین می کند، یکی از مهمترین سازمان های کشور است. از سوی دیگر ای گن سازمان نقش بسیار تعیین کننده ای را در اقتصاد کشور ایفا می کند. وقتی بودجه این سازمان با ۶۵هزارمیلیارد بسته می شود، اهمیت این موضوع بخوبی به چشم می آید. 


فیروزآبادی با اشاره به وضعیت کنونی سازمان افزود:سازمان تامین اجتماعی در بازارکار و اطلاعات و مشخصات این بازار نقش مهمی می تواند ایفا کند. امروز این سازمان به یک امنیت خاطر رسیده که باتوجه به وضعیت چند سال پیش، این یک دستاورد مهم است. این سازمان باید نقش قابل توجهی در ایجاد اشتغال ایفا کند. یکی از مهمترین وظایف تنظیم رابطه با مردم و بنگاه ها می باشد چرا که بعضا شکایات مردمی در این زمینه مطرح می شود. 


فیروزآبادی با تاکید بر ماموریت های آینده این سازمان گفت: تامین اجتماعی باید به سمتی برود که جریان سیال اطلاعات در خود بوجود بیاورد. در راستای شفافیت مردم باید بدانند که پول ها کجا و چطور خرج می شود.البته باید مراقب بود که در این بین اطلاعات محرمانه کردم حریمش حفظ گردد. 


قائم مقام وزیرکار در نهایت راجع به استفاده از تکنولوژی در سازمان تامین اجتماعی اظهارداشت: تکنولوژی های آی سی تی باید در این سازمان مورد توجه قرار بگیرد. تامین اجتماعی از میانگین سازمان های مشابه خود بالاتر است، اما این کافی نیست. با الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه در امر درمان ۲هزارمیلیارد تومان سالانه صرفه جویی خواهد شد.

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۹۶۰۶

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت