نمی‌گذاریم در سیلاب بی‌توجهی مسولین آسیب‌دیدگان سیل دوباره غرق شوند

کد خبر: 12740    تاریخ: پنجشنبه، ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۰۲:۰۳    بازدید: 0

بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا:

بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا:

بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا: بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا اعلام کرد: پیگیر مطالبات برحق مصیبت‌دیدگان سیل شمال‌غرب هستیم و نمی‌گذاریم در سیلاب بی‌توجهی مسولین آسیب‌دیدگان دوباره غرق شوند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو در پی جاری شدن سیل و جان باختن تعدادی از هم میهنان عزیز در استان های غرب و شمال غرب و همچنین شهادت ناجوانمردانه کودکان و مردم فوعه و کفریا به دست داعش بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا این وقایت تلخ را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:


متن تسلیت بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا برای حادثه سیل در استان های غرب و شمال غرب و حادثه غمبار فوعه و کفریا: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 با نهایت تاثر و داغداری جان باختن تعدادی چند از هم میهنانمان در شمال غربی و غرب کشور بر اثر حادثه ی سیل را به ملت شریف ایران و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می کنیم و از خداوند منان برای ایشان رحمت و مغفرت مسالت می کنیم. هم چنین نهایت همدردی خویش را با مصیبت دیدگان این حادثه اعلام و برای ایشان صبری جمیل از خداوند متعال خواهانیم. پیگیر مطالبات برحقشان هستیم و نمیگذاریم در سیلاب بی توجهی مسولین آسیب دیدگان دوباره غرق شوند.

 

چطور می توان شهادت زنان و کودکان  مظلوم را دید آن هم بعد از توافق و دم بر نیاورد. وقتی حادثه ای رخ می دهد قلب ها مالامال از اندوه می شود برای کسانی که آسیب دیده اند و بازماندگان آن حادثه اند اما وقتی پای انتحاری و حمله تروریستی به میان می آید به غیر از تمام این احساسات اعلام انزجار از عاملان آن بر همه گان واجب می شود؛ انفجار تروريستي در شهرك شيعه نشين فوعه و كفريا و شهادت زنان و كودكان بي دفاع سوريه را محكوم ميكنيم و برای پایان این قصاوت ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

 

آیا این نتیجه دنیای گفتمان هاست که برای همیشه لبخندت را از مادرت روباییده است؟!

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۹۹۵۹۹