پول نفت را نمی‌توانید وارد کشور کنید/سیل واردات راه انداخته‌اید که تولید داخل را ببرد!

کد خبر: 14412    تاریخ: پنجشنبه، ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۴:۱۵:۲۲    بازدید: 2
سعید جلیلی در جمع مردم رودان حاضر شد و گفت: اگر می‌خواهیم وضع موجود تغییر کند و به کسانی که حقوق‌های نجومی می‌گیرند «ذخیره‌های نظام» گفته نشود، باید با آگاهی در روز جمعه درست انتخاب کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در استان هرمزگان افزود: در این چهار سال در کدام عرصه موفق بودید؟ در بحث نفت و گاز که مزیت کشور است چه دستاوردی داشتید؟ امروز کار به جایی رسیده که با قیمت کمتر، نفت بیشتری می‌فروشید اما چون نمی‌توانید پولش را وارد کشور کنید به جایش کالای خارجی وارد می‌کنید که موجب تضعیف تولید ملی و اشتغال شده است.
به گزارش رجا، جلیلی ادامه داد: چرا در این 4 سال بیکاری زیاد شد؟ تازه برای محاسبه نرخ اشتغال می‌گویند اگر کسی در طول هفته فقط یک ساعت کار کند شاغل محسوب می‌شود! آیا می‌خواهیم با این حرفها فقط آمار بدهیم و نمایش بازی کنیم یا مشکلات مردم را حل کنیم؟
وی ادامه داد: تفکری که با توهین به مردم می‌گوید حد و توان مردم ایران ساخت آبگوشت است نمی‌تواند مشکلات را حل کند. هر چند بعدا از همین حرف خودشان هم عقب نشینی کردند و سرویس غذای قطار را به یک کترینگ اتریشی دادند! یعنی به این نتیجه رسیدند که ایرانی حتی نمی‌تواند آبگوشت درست کند و تامین غذای قطار را هم دست خارجی‌ها دادند! با این وضعیت انتظار دارید مشکل بیکاری جوانان حل شود؟
وی در پایان گفت: اگر امروز وضع موجود خوب است نتیجه انتخاب خودمان است و اگر هم بد است و از آن رضایت نداریم، باز هم نتیجه مستقیم انتخاب خود ماست و باید با تجربه از 4 سال گذشته تلاش کنیم تا آگاهانه رئیس‌جمهور آینده را انتخاب کنیم.

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت