برانکو به دنبال رسيدن به رکورد قطبي

کد خبر: 19464    تاریخ: چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۶:۱۱:۰۰    بازدید: 2

احتمال جدايي کاميابي‌نيا از پرسپوليس قوت گرفت
برانکو به دنبال رسيدن به رکورد قطبي

پرسپوليس پس از سه برد پشت‌سرهم و شروع 9امتيازي‌اش در ليگ هفدهم امروز ميزبان سياه‌جامگان مشهد است. اين بازي اولين ديدار هفته چهارم است که به دليل حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا زودتر از هفت ديدار ديگر برگزار مي‌شود. قرمزها پس از اين بازي در ديدار حساس آسيايي خود به مصاف الاهلي عربستان مي‌روند. آنها مي‌خواهند با ثبت رکورد چهار برد و با صدرنشيني به آسيا بروند.
آخرين بار ۱۰ سال پيش بود که پرسپوليس موفق شد ليگ را با چهار برد شروع کند و حالا مي‌خواهد دوباره به چنين رکوردي برسد. در ليگ هفدهم پرسپوليس با افشين قطبي چهار بازي اول خود را برد. برانکو مي‌خواهد به اين رکورد هم برسد.
پرسپوليس در سه بازي قبلي، تيم مقتدري نشان داده است اما نبايد فراموش کند که اکبر ميثاقيان هميشه رقيب سرسختي براي پرسپوليس محسوب مي‌شده است. او بارها پرسپوليس را در تهران متوقف کرده است. اين مربي باتجربه با تيم‌هاي مختلف مقابل پرسپوليس قرار گرفته است. ميثاقيان از ۱۵ تقابل با پرسپوليس به پنج برد و چهار مساوي دست يافته و شش بازي را هم واگذار کرده است.
آخرين ملاقات پرسپوليس و ميثاقيان به بازي هفته پاياني ليگ گذشته برمي‌گردد. سياه‌جامگان آن بازي را يک- صفر برد و در ليگ برتر باقي ماند. برانکو البته در آن بازي به بازيکنان اصلي‌اش استراحت داده بود. سرمربي پرسپوليس عنوان کرد بازي امروز هم بازي سختي خواهد بود. «مثل همه بازي‌ها، اين بازي براي ما يک بازي سخت خواهد بود که نتيجه‌ نامعلومي در انتظار ما است. بازيکنان ما در هر بازي با تمرکز و انگيزه بالا وارد زمين مي‌شوند و به‌همين‌خاطر به نتايجي که مي‌خواهيم مي‌رسيم. البته به‌تازگي صحبت‌هايي نيز شده که پرسپوليس از پيش برنده است و راحت بازي‌ها را مي‌برد اما هيچ‌کس نمي‌بيند بازيکنان ما چقدر تمرين کرده‌اند و تمرکز روي کارشان داشتند و تمام نتايج‌شان به يمن تلاش و پشتکاري بوده که داشته‌اند». بنا بر اعلام برانکو، سيدجلال حسيني کاپيتان پرسپوليس پس از سه هفته غيبت در اين بازي به ميدان مي‌رود. معماي پرسپوليس براي بازي امروز کنارگذاشتن کمال کاميابي‌نياست. سرمربي پرسپوليس دراين‌باره گفت: «کمال کاميابي‌نيا در ليست بازيکنان ما براي بازي فردا حضور ندارد و دليلش اين است که او از وضعيت خودش در تيم ناراضي بود. ما به او ۲۴ ساعت فرصت داده‌ايم که دراين‌باره فکر کند و امروز با او صحبت خواهيم کرد». پرسپوليس در اين فصل برخلاف فصل گذشته نيمکت قدرتمندي دارد. همين ترافيک بازيکن موجب شد گادوين منشا در بازي قبلي در ترکيب اصلي قرار نگيرد و حرف و حديث‌هايي پيش بيايد. سياه‌جامگان از دو بازي اول خود چهار امتياز مهم گرفت اما در هفته گذشته شکست تلخي در خانه داشت.


دیدگاه‌ها(۰)

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت