ثبت‌نام بیش از ۲۷ هزار همیار در «جهاد مهربانی»

کد خبر: 2656    تاریخ: پنجشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۴:۱۸    بازدید: 2

دبیر طرح «جهاد مهربانی» قرارگاه جهادی امام رضا(ع) از خدمت رسانی۲۷هزار همیار به ۷۱ هزار نیازمند شناسایی شده در ۵۳ محله تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، احمد غلامحسینی دبیر طرح «جهاد مهربانی» از خدمت رسانی27هزار همیار به 71 هزار نیازمند شناسایی شده در 53 محله تهران خبر داد و گفت:  در این طرح پزشک، حقوق‌دان، مشاور، مددکار اجتماعی، جمعی از هنرمندان و بسیاری از شغل‌های خدماتی مانند نجاری، بنایی، مکانیکی در یک بانک اطلاعاتی جامع گردآوری شده‌اند و  ساعات آزاد همیاران برای شرکت در این طرح مشخص شده است.

 

دبیر «جهاد مهربانی» درباره دیگر بخش‌های این طرح گفت: در ادامه این طرح ضمن  راه اندازی «پردیس خدمت», 71 هزار نیازمند شناسایی شده، با حضور در این پردیس‌ها در 53 محله تهران، خدمت‌رسانی شدند. این فاز که مسجد محور است چندین خدمت اولیه را به نیازمندان ارائه شده است. 

 

وی ادامه داد: این طرح صرفا مربوط به 71 هزار نیازمند شناسایی شده نیست و دیگر کسانی که به این خدمات نیازمندند نیز می‌توانند با مراجعه به این پردیس‌ها در مساجد محله خود، تا 20 اسفند در این طرح‌ها ثبت‌نام کنند.

 

غلامحسینی درباره دیگر خدمات ارائه شده در این طرح گفت: با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز خدمات رفاهی در اختیار این نیازمندان شناسایی شده قرار گرفته است که ثبت‌نام رایگان در کتابخانه‌ها و استفاده رایگان از پردیس‌های سینمایی و تئاتر را شامل می‌شود. همچنین با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری استخر، سونا، سالن‌های بدنسازی و سالن‌های ورزشی خود به طور رایگان در اختیار این نیازمندان قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به ادامه‌دار بودن این طرح گفت: دوره اول «پردیس خدمت» تا پایان دهه فجر آماده خدمت رسانی به مردم است و به واسطه برنامه‌ریزی صورت گرفته، هر مرکز روزانه میزبان 100 تا 150 مراجع خواهد بود. دوره دوم این پردیس نیز همزمان با هفته «احسان و نیکوکاری» با قدرت و قوت بیشتری پیگیری خواهد شد.

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۸۳۷۲۱

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت