حمایت سردار غیب‌پرور از دانشجویان نویددهنده تحرکات انقلابی است/ دانشجویان قدردان این مسئولان هستند

کد خبر: 3858    تاریخ: پنجشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۶:۰۷    بازدید: 2

کریمی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:

کریمی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:

کریمی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو: دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: حمایت سردار غیب پرور از دانشجویان انقلابی، نوید دهنده تقویت حرکتی عظیم در مطالبه‌گری دانشجویان است.

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

کریمی، دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفت  و گو با خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: ایستادگی در برابر ظلم و سردادن ندای حق طلبی و عدالت خواهی از مهمترین شاخصه های پاسداری از انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه قطعا دانشجویان انقلابی همیشه قدردان حمایت های مسئولان انقلابی هستند، گفت: حمایت سردار غیب پرور از دانشجویان انقلابی، نوید دهنده تقویت حرکتی عظیم در مطالبه گری انقلابی دانشجویان است.

 

این فعال دانشجویی گفت: مسئولان خودشان را برای مطالبه گری های روزافزون لشگر بزرگ دانشجویان انقلابی آماده کنند؛ چرا که دانشجویان انقلابی نمی گذارند در نظام اسلامی مسئولی از پاسخگویی فرار کنند.

 

کریمی ادامه داد: در دولت به اصطلاح تدبیر، مسئولان دانشگاه ها برای فرار از پاسخگویی به مطالبات دانشجویان با وضع قوانین خودساخته و پیاده سازی آن ها در دانشگاه ها سعی در محدود سازی فعالیت دانشجویان را دارند که این مسئله قانون سازی های لحظه ای در دانشگاه آزاد درخشش تعجب برانگیز بیشتری دارد.

 

وی ادامه داد: بیشترین فشارها در دانشگاه ها بر روی طیف انقلابی است؛ در حالی که در این میان تشکل های غیر انقلابی نسبت به تشکل های انقلابی مورد حمایت بیشتری قرار می گیرند که این مسئله صراحتا مخالف با فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.

 

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: بنده مسئولان دانشگاه ها را نصحیت می کنم که دست از اعمال خودسرانه خود بردارند و قانون را فصل الخطاب قرار دهند؛ چرا که این حرکت های غیر انقلابی گرایانه مسئولان دانشگاه فقط یک نتیجه دارد؛ آن هم روسیاهی مادام العمر برای آنهاست.

 

 

 

 

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۸۵۶۳۳

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت