حسین خانی: برای قهرمانی در جام جهانی کشتی آزاد هم‌قسم شده‌ایم

کد خبر: 3867    تاریخ: پنجشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۶:۲۶    بازدید: 8

ملی پوش وزن ۷۰ کیلوگرم تیم کشتی آزاد گفت: جدا از مسائل فنی، حضور و تشویق تماشاگران کشتی دوست کرمانشاهی در پیروزی مقتدرانه مقابل ترکیه نقش چشم‌گیری داشت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، مصطفی حسین خانی درباره پیروزی ایران مقابل ترکیه در نخستین دیدار جام جهانی کشتی آزاد گفت: حمایت پرشور و همه جانبه تماشاگران کرمانشاهی حاضر در سالن باعث شد مقابل ترکیه به برتری قاطع برسیم که امیدوارم این حمایت ها تا دیدار نهایی ادامه داشته باشد.

 

وی درباره حریف ترکیه ای گفت: یاکوپ گور، کشتی گیر عنوان‌دار جهان است و یکی از اصلی ترین رقبایم در این دوره از مسابقات بود، اما به لطف خدا و حمایت تماشاگران شکستش دادم.

 

دارنده مدال برنز جهان افزود: همیشه کشتی های اول سخت است و شاید همین موضوع هم تا اندازه ای کیفیت فنی مسابقه را پایین آورده بود، اما معتقدم در صورت رویارویی با این حریف ترک در میادین آتی کار به مراتب سخت تر خواهد بود.

 

حسین خانی خاطرنشان کرد: پیش از آغاز مسابقات تمام بچه ها و کادر فنی عزم خود را جزم کردند تا پنج قهرمانی قبلی خود را، در این دوره از رقابت های جام جهانی نیز تکرار کنیم که خوشبختانه تاکنون قسمتی از راه هموار شده است.

انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر ۵۸۵۶۲۲

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت