اطلاعات ارائه شده در سایت فدراسیون جهانی خلاف ادعاهای رئیس فدراسیون

کد خبر: 4749    تاریخ: چهارشنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۱۲:۲۵    بازدید: 2
فدراسیون تیر و کمان دیروز در حالی ادعا کرده که رئیس فدراسیون جهانی در نامه‌ای مدال‌های ایران در آمریکا را تائید کرده که برای اثبات حقیقت اصلا نیازی به نامه‌نگاری نبود چرا که سایت فدراسیون جهانی همه واقعیت را منتشر کرده است. به گزارش خبرگزاری فارس عدم حضور ایران در جدول مدال‌های رقابت‌های جام جهانی ثابت می‌کند که این مدال‌ها تنها و تنها در یک فستیوال جنبی در حاشیه رقابت‌ها برگزار شده که به قول شجاعی «وگاس شوت» نام دارد و برخلاف ادعای دوستان هیچ ارتباطی به جام جهانی ندارد و تنها یک تورنمنت جنبی آزاد است که بیشترین کارکرد آن برای کشف استعدادهاست. حضور گسترده و بدون فیلتر کمانداران آمریکایی در این رقابت‌ها و حضور جسته و گریخته کماندارانی از ژاپن، مکزیک و کانادا کیفیت آن را عیان می‌کند.
از سوی دیگر در حالی رئیس فدراسیون تیر و کمان مدعی کسب مدال در رقابت‌های جام جهانی است که هیچ عکسی از حضور قهرمانان ایرانی روی سکوی قهرمانی وجود ندارد و این نشان می‌دهد که این مدال‌ها به اندازه‌ای بی‌ارزش و فاقد اعتبار بوده که بدون برگزاری مراسم رسمی به برندگان آن اهدا شده است!
در رقابت‌های جام جهانی تیراندازی با کمان ایران هیچ موفقیتی کسب نکرد. مجید کیانزاد تنها شرکت‌کننده ایران در این رقابت‌ها بود که با مدیریت و برنامه‌ریزی فوق العاده فدراسیون یک روز بعد از آغاز رسمی رقابت‌ها به محل برگزاری رسید! تا حضورش عملا تشریفاتی باشد. جالب اینکه سایت فدراسیون جهانی در معرفی نفرات حاضر در این رقابت‌ها تنها به یک نماینده در بخش ریکرو از ایران اشاره داشته است.
ضمن اینکه در لیست منتشره از سوی فدراسیون جهانی تیر و کمان، کماندار دیگری به نام امید ابراهیمی در بخش ریکرو مردان ثبت شده که در لیست مسافران ایران به لاس وگاس اصلا حضور نداشته و مشخص نیست چگونه در این رقابت‌ها حاضر شده است.
اگر رئیس فدراسیون همانطور که ادعا می‌کند و بر این ادعا کماکان پافشاری می‌کند، مدال‌های ایران در رقابت‌های جام جهانی حاصل شده و اگر به ادعای خودش رئیس فدراسیون جهانی آن را تائید کرده، پس لطف کند و از رئیس فدراسیون جهانی بخواهد تا نام ایران را در لیست رسمی مدال‌های جام جهانی وارد کند.
این فریبکاری به اندازه‌ای واضح و روشن است که حتی با آب زمزم هم پاک نخواهد شد. فریبی به وسعت یک تاریخ که با چشمان نابینا هم می‌توان آن را دریافت. فریبی که حتی اول شخص اجرایی کشور را هم به اشتباه انداخت و به واسطه این اشتباه تاریخی مستحق برخورد و مجازات است. آقایان، به جای برپایی شوی تبلیغاتی برای توجیه فریبکاری خود بهتر است از رئیس‌جمهور عذرخواهی کنید تا بلکه بار گناهان شما کمتر شود.

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت