دیدار حساس دربی پایتخت در آغاز مرحله سوم لیگ برتر بسکتبال

کد خبر: 4750    تاریخ: چهارشنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۱۲:۲۵    بازدید: 1مرحله سوم از لیگ برتر بسکتبال ایران از امروز (پنجشنبه) با چهار مسابقه برگزار می‌شود و ۱۰ تیم حاضر در لیگ در گروه‌های خود به مصاف حریفان می‌روند. در این مرحله تیم‌های پتروشیمی، دانشگاه آزاد، شیمیدر، شهرداری کاشان و شهرداری گرگان در گروه اول با یکدیگر مسابقه خواهند داد و در گروه دوم نفت آبادان،‌شهرداری اراک،‌ شهرداری تبریز،‌ نیروی زمینی و لوله آ.اس شیراز پیکار می‌کنند.
در اولین مسابقه این مرحله از گروه اول پتروشیمی در خانه به مصاف شهرداری کاشان می‌رود و شیمیدر تهران نیز در دربی پایتخت میزبان دانشگاه‌آزاد خواهد بود. در دو مسابقه گروه نخست پتروشیمی کار ساده‌ای خواهد داشت و در خانه به دنبال ادامه روند قدرت‌نمایی‌هایش است اما مسابقه دو تیم تهرانی بسیار حساس و نزدیک می‌شود. در یک طرف میدان شیمیدر است که روزهای خوبی را پشت‌سر می‌گذارد و در طرف دیگر میدان نیز دانشگاه ‌آزاد است که شنیده شده جوزف جونز بازیکن خارجی‌اش با پیشنهادهای خارجی خوبی روبه رو شده و تصمیم دارد ایران را ترک کند و اگر این اتفاق بیفتد شرایط دانشگاهی‌ها در این مرحله بسیار دشوار خواهد شد.
در گروه دوم نفت آبادان در خانه میزبان نیروی زمینی تهران خواهد بود و مطمئنا کار ساده‌ای خواهد داشت اما دیدار حساس این گروه نیز در تبریز خواهد بود جایی که دو تیم شهرداری به مصاف یکدیگر می‌روند. شهرداری تبریز میزبان همتای اراکی خود است و این مسابقه نیز بسیار نزدیک و جذاب خواهد شد. تقابل دو تیم شهرداری که در این مدت درگیر مشکلات شدید مالی بودند، برای هردو تیم بسیار حساس است.
در دیدار اول این مرحله از لیگ برتر دو تیم شهرداری گرگان و لوله آ.اس شیراز استراحت خواهند داشت. برنامه کامل مسابقات به این شرح است: * پتروشیمی – شهرداری کاشان * شیمیدر تهران – دانشگاه‌آزاد * نفت آبادان – نیروی زمینی * شهرداری تبریز – شهرداری اراک