ابراهیم رئیسی کاندیداتوری خود را اعلام کرد

کد خبر: 9022    تاریخ: پنجشنبه، ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت ۰۹:۱۲:۵۶    بازدید: 73

ابراهیم رئیسی کاندیداتوری خود را اعلام کرد

ابراهیم رئیسی کاندیداتوری خود را اعلام کرد
ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:
ابراهیم رئیسی با انصراف از حضور در هیات نظارت بر انتخابات و اعزام نماینده خود به دومین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، کاندیداتوری خود در انتخابات ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح روز پنجشنبه 17 فروردين با معرفی کردن صولت مرتضوی به دومین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و اعلام انصراف از حضور در هیئت نظارت بر انتخابات رسما کاندیداتوری خود را در انتخابات سال آینده اعلام کرد.

نماینده رئیسی در جمنا گفت: رئیسی با اعلام انصراف از هیئت نظارت انتخابات ریاست جمهوری رسما پذیرش داوطلبی خود را اعلام کرد.

وی اظهار داشت: نظر به مراجعات مکرر و درخواست‌های متعدد شما و نظر به اعلام انصراف ایشان از هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری رسما پذیرش داوطلبی خود در انتخابات ریاست جمهوری آینده را اعلام کرده‌اند.

وی ادامه داد: حضور ایشان جدی است و امیدوارم با قوت و قدرت در این عرصه با حمایت‌های همه‌جانبه شما نقش‌آفرینی کنیم.

مرتضوی افزود: ایشان بسیار مایل بودند تا در این نشست حاضر شوند اما مستحضر هستید که در بخشی از استان خراسان زلزله‌ای آمده و انتقال امکانات از آستان قدس رضوی و همراهی با مردم عزیز آن ناحیه باعث شد تا به جای ایشان پیام‌شان را برای شما نقل کنم.

با کانال ما همیشه بروز باشید

جدیدترین ها

آمار سایت